Detail pozice

Konzultant/ka EU fondů

EUFC CZ s.r.o. je poradenská společnost, která klientům zajišťuje veškerý servis jejich dotačních projektů. Formujeme investiční záměry, obhajujeme je před poskytovateli dotací, zpracováváme veškerou potřebnou administrativu. Našimi klienty jsou malé i velké, rodinné, české i nadnárodní podniky. Zabýváme se projekty ve výzkumu a vývoji, energetice, digitalizaci, životním prostředí nebo rozvoji podnikání.

Chcete růst? My už rosteme! Proto hledáme nové kolegyně a kolegy na pozici

Proč se k nám přihlásit?

  • Jsme zavedení, máme dlouholetou tradici, cenné zkušenosti i perspektivu.
  • Naši klienti jsou z rozličných odvětví, máme tak velice pestrou práci.
  • Nabízíme dlouhodobé pracovní uplatnění na kreativní a zajímavé pozici.
  • Máme zázemí, svým kolegům zajišťujeme veškerou podporu, včetně pravidelných školení.
  • Nejsme korporace, jsme pružní a umíme rychle reagovat na potřeby kolegů i trhu.
  • Jsme připraveni naslouchat Vašim nápadům a podporovat Vaši seberealizaci.
  • Pracujeme v týmu a zakládáme si na přátelských vztazích.

Jakou osobnost hledáme?

  • Pozitivně naladěného člověka s chutí do práce a potřebou se rozvíjet.
  • Komunikativní a empatickou osobnost s příjemným a profesionálním vystupováním.
  • Samostatného, pečlivého a odpovědného jedince s kreativním přístupem a smyslem pro detail.
  • Současného či budoucího profesionála s ochotou učit se novým věcem a potřebou rozvíjet svou osobnost.
  • Můžete být odborníkem s životní zkušeností, ale též absolventem na prahu kariéry.

Jaká bude náplň práce?

  • Poradenství v oblasti dotací z Evropských strukturálních a investičních fondů i národních zdrojů.
  • Příprava a nastavení dotačních projektů, zpracování žádostí o podporu a podnikatelských záměrů.
  • Komunikace s klienty a samostatné vedení zakázek.
  • Spolupráce s klíčovými pracovníky našich klientů a rozvoj vztahů.
  • Tvorba dotačních analýz.

Jaké znalosti požadujeme?

  • VŠ, ukončené magisterské studium.
  • Výborné uživatelské znalosti MS Office.
  • Znalost anglického, případně jiného cizího jazyka.
  • Řízení vozidla, řidičský průkaz skupiny B.
  • Orientace a případně zkušenosti v oblasti dotací.

Informace o pozici:

  • Místo pracoviště: Brno nebo Jihlava.
  • Typ pracovního vztahu: trvalý pracovní poměr, pracovní smlouva.
  • Termín nástupu: ihned.

Zasílejte nám své nabídky v podobě motivačního dopisu spolu se strukturovaným životopisem a fotografií. S vybranými uchazeči uskutečníme osobní setkání.

máte zájem o nabízenou pozici?

Proberme to společně

Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se Vám.